Open Procurement Albania

Blerje medikamente, Spitali Korēė- Loti 1 - Ampicilline sodium

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė
Objekti i Tenderit Blerje medikamente e ndarė me Lote, Spitali Korēė- Loti 1 - Ampicilline sodium
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 400 560,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 22-08-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 26-08-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 26-08-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues FLORFARMA SHPK - TRIMED SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • TRIMED SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 362 700,00
  Data e shpalljes sė fituesit 31-08-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 435 240,00
  Data e lidhjes sė kontratės 14-09-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 15-10-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.33 - Dt.22-08-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.36 - Dt.13-09-2016
  Lidhja e Kontratės Nr.37 - Dt.19-09-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.