Open Procurement Albania

Mirėmbajtje full risk e disa pajisjeve mjekėsore tė prodhuesit Philips- Loti 2 - Rezonanca

Autoritet Prokurues Spitali Universitar i Traumės
Institucion Kontraktues Spitali Universitar i Traumės
Objekti i Tenderit Mirėmbajtje full risk e disa pajisjeve mjekėsore tė prodhuesit Philips pėr Spitalin Universitar tė Traumės- Loti 2 - Rezonanca
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 1 993 330,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 05-09-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 13-09-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 13-09-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues JUPITER GROUP SHPK - MEDFAU SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MEDFAU SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 900 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 17-09-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1 495 082,00
  Data e lidhjes sė kontratės 27-09-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.35 - Dt.05-09-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.39 - Dt.03-10-2016
  Lidhja e Kontratės Nr.40 - Dt.10-10-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.