Open Procurement Albania

Shėrbimi privat i sigurisė fizike tė DSHP Kurbin

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėndetit Publik Kurbin
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėndetit Publik Kurbin
Objekti i Tenderit Shėrbimi privat i sigurisė fizike tė DSHP Kurbin
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 847 851,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit 13-06-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 20-06-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 20-06-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues NAZERI 2000 SHPK - EUROGJICI SECURITY SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Nazeri 2000 SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 847 851,00
  Data e shpalljes sė fituesit 01-07-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 847 851,00
  Data e lidhjes sė kontratės 01-08-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 01-07-2016 deri mė 31-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur ankesa dhe ka marrė pėrgjigje nė datė 12-07-2016
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.23 - Dt.13-06-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.29 - Dt.25-07-2016
  Lidhja e Kontratės Nr.31 - Dt.08-08-2016

  Shėrbimi privat i sigurisė fizike tė DSHP Kurbin

  Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėndetit Publik Kurbin
  Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėndetit Publik Kurbin
  Objekti i Tenderit Shėrbimi privat i sigurisė fizike tė DSHP Kurbin
  Nr. Reference
  Vlera / Fondi Limit 1 299 570,00
  Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 07-03-2016
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 11-03-2016
  Data e mbajtjes sė tenderit 11-03-2016
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 23-03-2016 deri me 31-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullohet procedura e prokurimit nė bazė tė vendimit nr 372/2016 datė 24-05-2016 tė Komisionit tė Prokurimit Publik
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.9 - Dt.07-03-2016
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.22 - Dt.06-06-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.