Open Procurement Albania

Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje pellet druri, pėr kaldajat e Spitalit Korce - financuar nga Buxheti i Shtetit

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė
Objekti i Tenderit Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje pellet druri, pėr kaldajat e Spitalit Korce - financuar nga Buxheti i Shtetit
Nr. Reference REF-50661-09-23-2016
Vlera / Fondi Limit 7 890 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 26-09-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 06-10-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 06-10-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues IGMA SHPK
NAFIRE MOLHOLLI
Operator Ekonomik Kontraktues
 • IGMA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 7 875 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 07-10-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 9 450 000,00
  Data e lidhjes sė kontratės 21-10-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Eshte skualifikuar ofertuesi i meposhtem:
  1. Nafire Molloholli PF
  Kishte mungesė nė dokumentacionin e kėrkuar (Pasi dokumentacioni i dorezuar prej NUK eshte i rregullt dhe konform kerkesa te percaktuar ne DST).
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.42 - Dt.24-10-2016
  Lidhja e Kontratės Nr.43 - Dt.31-10-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.