Open Procurement Albania

Blerje lëndë djegëse për ngrohje pellet druri, për kaldajat e Spitalit Korce - financuar nga Buxheti i Shtetit

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Korçë
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Korçë
Objekti i Tenderit Blerje lëndë djegëse për ngrohje pellet druri, për kaldajat e Spitalit Korce - financuar nga Buxheti i Shtetit
Nr. Reference REF-50661-09-23-2016
Vlera / Fondi Limit 7 890 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 26-09-2016
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 06-10-2016
Data e mbajtjes se tenderit 06-10-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues IGMA SHPK
NAFIRE MOLHOLLI
Operator Ekonomik Kontraktues
 • IGMA SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 7 875 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 07-10-2016
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 9 450 000,00
  Data e lidhjes se kontrates 21-10-2016
  Kohezgjatja e kontrates 31-12-2016
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Eshte skualifikuar ofertuesi i meposhtem:
  1. Nafire Molloholli PF
  Kishte mungesë në dokumentacionin e kërkuar (Pasi dokumentacioni i dorezuar prej NUK eshte i rregullt dhe konform kerkesa te percaktuar ne DST).
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per kete Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit të kontratës
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.42 - Dt.24-10-2016
  Lidhja e Kontrates Nr.43 - Dt.31-10-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.