Open Procurement Albania

Blerje barna - B7- Loti 12 - Paracetamol, 1gr, ampule

Autoritet Prokurues Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Skrapar
Objekti i Tenderit Blerje barna sistemi nervor dhe sistemi respirator dhe gjaku dhe organet formuese të gjakut, për nevoja spitalore - B7- Loti 12 - Paracetamol, 1gr, ampule
Nr. Reference REF: 62/10-02-2016
Vlera / Fondi Limit 35 800,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 22-02-2016
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 15-03-2016
Data e mbajtjes se tenderit 15-03-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues PHARMA ONE SHPK - BYLIS PHARMA SHPK - EDNA FARMA SHPK - EVITA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Pharma One SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 35 800,00
  Data e shpalljes se fituesit 31-03-2016
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 42 960,00
  Data e lidhjes se kontrates 03-05-2016
  Kohezgjatja e kontrates 15-12-2016
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Ka pasur ankesa (Nr- 862/3Prot-, datë 04-04-2016)
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per kete Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.7 - Dt.22-02-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.15 - Dt.18-04-2016
  Lidhja e Kontrates Nr.41 - Dt.17-10-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.