Open Procurement Albania

Blerje medikamente- Loti 58 - Prednisolone 25 mg - 2 ml ampul

Autoritet Prokurues Spitali Universitar i Traumės
Institucion Kontraktues Spitali Universitar i Traumės
Objekti i Tenderit Blerje medikamente mjekėsore pėr pLotėsimin e nevojave tė SUT deri nė fund tė vitit 2016- Loti 58 - Prednisolone 25 mg - 2 ml ampul
Nr. Reference REF-53948-10-17-2016
Vlera / Fondi Limit 259 050,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 24-10-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 16-11-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 16-11-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues OMEGA PHARMA GROUP - TRIMED SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • OMEGA Farma Group SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 259 050,00
  Data e shpalljes sė fituesit 23-11-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 310 860,00
  Data e lidhjes sė kontratės 01-12-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 15-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa- Janė s'kualifikuar ofertuesit e mėposhtėm: 1- TRIMED Nr- Nipti : K51612031J Pėrkatėsisht pėr arsyet e mėposhtme: 1-Ka paraqitur ne sistem vetem QKR historik/Ekstrakt
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.