Open Procurement Albania

Blerje medikamente - financuar nga Buxheti i shtetit- Loti 42 - Sistemi nervor, Bupivacaine , 5mg/ml -20ml, Flakon

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Objekti i Tenderit Blerje medikamente - financuar nga Buxheti i shtetit- Loti 42 - Sistemi nervor, Bupivacaine , 5mg/ml -20ml, Flakon
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 10 692,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 25-10-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 03-11-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 03-11-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Omega Pharma Group - TRIMED SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • OMEGA Farma Group SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 10 692,00
  Data e shpalljes sė fituesit 08-11-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 12 830,40
  Data e lidhjes sė kontratės 21-11-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 15-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Eshte s'kualifikuar oferta e operatorit ekonomik"Trimed" shpk Tirane, me NIPT- K51612031J, per paraqitje dokumentacioni te parregullt
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit tė fituesit
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.