Open Procurement Albania

Blerje medikamentesh financuar nga Buxheti i Shtetit- Loti 26 - Sodium Chloride, 0-9% - 500 ml, Flakon

Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje
Objekti i Tenderit Blerje medikamentesh financuar nga Buxheti i Shtetit- Loti 26 - Sodium Chloride, 0-9% - 500 ml, Flakon
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 567 168,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 04-11-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 15-11-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 15-11-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues EDNA FARMA SHPK - ILMA SHPK - TRIMED SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • TRIMED SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 562 400,00
  Data e shpalljes sė fituesit 21-11-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 674 880,00
  Data e lidhjes sė kontratės 01-12-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 15-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Jane s'kualifikuar ofertuesit e meposhtem:1-Ilma, 2-Edna farma me vlere 566 840 leke pa tvsh, per arsye se nuk plotesojne te gjitha kriteret e kerkuara ne DST
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.45 - Dt.31-10-2016
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit tė fituesit
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.