Open Procurement Albania

Furnizim me lėndė djegėse pėr ngrohje tė lėngėta pėr pėrdorim termik civil dhe industrial (NAFTE), pėr DSHS Pogradec

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec
Objekti i Tenderit Furnizim me lėndė djegėse pėr ngrohje tė lėngėta pėr pėrdorim termik civil dhe industrial (NAFTE), pėr DSHS Pogradec - financuar nga Buxheti i Shtetit
Nr. Reference REF-65126-01-12-2017
Vlera / Fondi Limit 1 666 666,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 13-01-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 23-01-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 23-01-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 7
Operatorė Konkurues RESULI SHPK - A&T SHA - Kastrati SHA - ELVA 2001 SH A - EUROPETROL DURRES ALBANIA - A.L.F. - MEROLLI OIL
Operator Ekonomik Kontraktues
 • RESULI SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH Marzh fitimi 25 %
  Data e shpalljes sė fituesit 03-02-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 2 000 000,00
  Data e lidhjes sė kontratės 13-02-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 15-04-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe tė s'kualifikuar
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit tė fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.8 - Dt.27-02-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.