Open Procurement Albania

Marrje me qira e 2 kaldajave pėr ngrohje me lėndė djegėse - Pellet nė S- U- Shefqet Ndroqi, Tiranė pėr vitin 2017

Autoritet Prokurues Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė
Institucion Kontraktues Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė
Objekti i Tenderit Marrje me qira e 2 kaldajave pėr ngrohje me lėndė djegėse - Pellet nė S- U- Shefqet Ndroqi, Tiranė pėr vitin 2017 (1 Kaldajė 1Mė me afat 15-11-2017-31-12-2017 dhe 1 Kaldajė avulli 1000 kg/h me afat 16-03-2017-31-12-2017)
Nr. Reference REF-66448-02-02-2017
Ēmimi Dysheme Lekė 7 448 583,00
Lloji i Kontratės Publike Marrje me Qera
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 03-02-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 13-02-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 13-02-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues Ludri SHPK - PAERA SHPK - ALBIOLA SHPK - LAURETA PLEPI
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Ludri SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 7 254 100,00
  Data e shpalljes sė fituesit 13-03-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 16-03-2017 deri mė datė 31-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa. Pėr kėtė proēedurė prokurimi u s'kualifikuan Operatorėt Ekonomikė Ofertues:
  1. "Paera" – ka paraqitur vetėm Ēertifikatėn e regjistrimit dhe asnjė dokument tjetėr pėrshi kėtu edhe ftesėn pėr ofertė;
  2. "Laureta Plepi" – ka paraqitur vetėm Ekstraktin e thjeshtė tė QKR-sė, dhe asnjė dokument tjetėr pėrshi kėtu edhe ftesėn pėr ofertė;
  Arsyeja e Anulimit Anullohet pasi nuk ka patur asnjė Operator Ekonomik Ofertues
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.10 - Dt.13-03-2017
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.