Open Procurement Albania

Shtesë Kontrate: B16 - Blerje barna gjaku dhe organet formuese të gjakut, sistemi kardiovaskular, metabolizmi dhe trakti tretës për nevoja spitalore. Loti 2 - Sistemi kardiovaskular Amiodaron 150 mg/3ml Ampule; Loti 3 - Metabolizmi dhe trakti tretës Insuline humane neutrale 100UI/ML Shiringe e p.përgatitur.

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore Universitare "Nënë Tereza"
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nënë Tereza"
Objekti i Tenderit Shtesë Kontrate: B16 - Blerje barna gjaku dhe organet formuese të gjakut, sistemi kardiovaskular, metabolizmi dhe trakti tretës për nevoja spitalore. Loti 2 - Sistemi kardiovaskular Amiodaron 150 mg/3ml Ampule; Loti 3 - Metabolizmi dhe trakti tretës Insuline humane neutrale 100UI/ML Shiringe e p.përgatitur. Vlera totale përfundimtare e kontratës fillestare/ Lotit ishte 870 225 leke (me TVSH), më datë 14.06.2016
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 174 045,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Shtesë Kontrate
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata +Shtesë
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit 10-01-2017
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues FUFARMA SHA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FUFARMA SHA
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 145 037,50
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 174 045,00
  Data e lidhjes se kontrates 10-01-2017
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per kete Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.3 - Dt.23.01.2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.