Open Procurement Albania

Shtesė Kontrate: B11 – Blerje barna anti infektive tė pėrgjithshėm, gjaku dhe organet formuese tė gjakut dhe sistemi respirator pėr nevoja spitalore

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Objekti i Tenderit Shtesė Kontrate: B11 – Blerje barna anti infektive tė pėrgjithshėm, gjaku dhe organet formuese tė gjakut dhe sistemi respirator pėr nevoja spitalore. Vlera totale pėrfundimtare e kontratės fillestare/ lotit ishte 3 705 000 leke (me TVSH), mė datė 27.06.2016
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 741 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Shtesė Kontrate
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata +Shtesė
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit 10-01-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues EDNA - FARMA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • EDNA - FARMA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 617 500,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 741 000,00
  Data e lidhjes sė kontratės 10-01-2017
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.3 - Dt.23.01.2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.