Open Procurement Albania

Furnizim vendosje dyer tė brendshme nė SUT

Autoritet Prokurues Spitali Universitar i Traumės
Institucion Kontraktues Spitali Universitar i Traumės
Objekti i Tenderit Furnizim vendosje dyer tė brendshme nė SUT - financuar nga Buxheti i Shtetit
Nr. Reference REF-71550-03-10-2017
Vlera / Fondi Limit 4 145 333,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 13-03-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 24-03-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 24-03-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues Eduart Bajraktari - ERALD - ERZENI/SH - BOLT
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ERALD
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 4 087 400,00
  Data e shpalljes sė fituesit 06-04-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 4 904 880,00
  Data e lidhjes sė kontratės 09-05-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 30 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Janė s'kualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. "BOLT" shpk Nr. Nipti : K91517011V
  Nuk ka paraqitur asnje dokumentacion , Nuk ploteson kriteret e pergjitshme dhe te vecanta te kualifikimit
  2. "Eduart Bajraktari" shpk Nr. Nipti : L71316029L
  Nuk ka paraqitur asnje dokumentacion , Nuk ploteson kriteret e pergjitshme dhe te vecanta te kualifikimit
  3. "ERZENI/SH" Nr. Nipti : J66902027T
  Nuk ka paraqitur asnje dokumentacion , Nuk ploteson kriteret e pergjitshme dhe te vecanta te kualifikimit
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.19 - Dt.15-05-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.