Open Procurement Albania

Mirėmbajtje objektesh ndėrtimore

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Objekti i Tenderit Mirėmbajtje objektesh ndėrtimore - financuar nga Buxheti i Shtetit
Nr. Reference REF-71737-03-13-2017
Vlera / Fondi Limit 5 344 140,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 15-03-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 24-03-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 24-03-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues Meni SHPK&XHENGO SHPK
ERGES MAT SHPK
FITORE SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Meni SHPK - XHENGO SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 093 962,00
  Data e shpalljes sė fituesit 13-11-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 3 712 754,40
  Data e lidhjes sė kontratės 08-11-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur ankesa.
  Ankesat ishin nga Bashkimi i operatoreve“Meni”SHPK & Xhengo dhe ka marrė pėrgjigje nė datė 22.06.2017.
  Nuk ka pasur s'kualifikime
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor- Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Vendim KPP
  Shpallja e Fituesit Nr.46 - Dt.20-11-2017
  Lidhja e Kontratės Nr.46 - Dt.20-11-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.