Open Procurement Albania

Blerje Kite dhe Reagentė pėr Spitalin Rajonal Berat. Loti 3 - reagente pėr cell counter

Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat
Objekti i Tenderit Blerje Kite dhe Reagentė pėr Spitalin Rajonal Berat - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 3 - reagente pėr cell counter
Nr. Reference REF-03427-04-06-2017
Vlera / Fondi Limit 1 242 200,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 07-04-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 18-04-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 18-04-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues EUROMED SHPK - Bylis Pharma
Operator Ekonomik Kontraktues
 • EUROMED SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 240 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 02-05-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa. Janė s'kualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  Bylis Pharma pėr arsye tė mungesės sė dokumentacioneve
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit tė fituesit
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.