Open Procurement Albania

Shėrbim i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private pėr ambjentet e Maternitetit dhe Spitalit Rajonal Lezhė

Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė
Objekti i Tenderit Shėrbim i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private pėr ambjentet e Maternitetit dhe Spitalit Rajonal Lezhė - financuar nga FONDI
Nr. Reference REF-04974-04-11-2017
Vlera / Fondi Limit 3 008 745,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Njoftim Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 12-04-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 21-04-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 21-04-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 5
Operatorė Konkurues NSS SHPK - NAZERI 2000 - Aulona-Pol-1 - JUNIK SHPK - 2LX
Operator Ekonomik Kontraktues
 • N.S.S SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 989 026,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa. Jane s'kualifikuar operatoret e meposhtem:
  1. Operatori ekonomik JUNIK me NIPT: J68007522L
  Perkatesisht per arsyet e meposhtme:
  Oferta eshte mbi Fondin limit.
  Mungojne pagesat e taksave vendore per vitin 2017,
  Mungon vetetimi i kryerjes me sukses te kontates se ngjashme.
  2. Ekonomik Aulona-Pol-1 me NIPT: K26307202E
  Perkatesisht per arsyet e meposhtme:
  Oferta e paraqitur nga operatori eshte per nje vend roje
  Preventive eshte per 2 (Dy) vend roje.
  Vertetimi i gjendjes bankare nuk eshte 10 dite para hapjes se ofertave dhe nuk eshte ne masen 30% te kerkuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.33 - Dt.21.08.2017
  Lidhja e Kontratės

  Shėrbim i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private pėr ambjentet e Maternitetit dhe Spitalit Rajonal Lezhė

  Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė
  Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė
  Objekti i Tenderit Shėrbim i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private pėr ambjentet e Maternitetit dhe Spitalit Rajonal Lezhė - financuar nga FONDI
  Nr. Reference REF-68277-02-20-2017
  Vlera / Fondi Limit 3 673 282,00
  Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 21-02-2017
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 02-03-2017
  Data e mbajtjes sė tenderit 02-03-2017
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 673 282,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullohet pėr arsye tė ndryshimit tė pėrllogaritjes sė fondit limit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.14 - Dt.10-04-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.