Open Procurement Albania

Shtesė kontrate: Blerje medikamente B1-1bar/1lot –Lot 30 Metronidazol 500 mg – 100 ml – fl

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė
Objekti i Tenderit Shtesė kontrate: Blerje medikamente B1-1bar/1lot –Lot 30 Metronidazol 500 mg – 100 ml – fl. Vlera totale perfundimtare e kontrates fillestare/loti ishte 63.612 (me TVSH) Monedha Leke, lidhur me 18.05.2016
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 63 621,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Shtesė Kontrate
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata +Shtesė
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit 13-01-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues VINIFARMA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • VINIFARMA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 53 017,50
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 63 621,00
  Data e lidhjes sė kontratės 13-01-2017
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.4 - Dt.30-01-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.