Open Procurement Albania

Rikonstruksion dhe Ndėrtim muri rrethues nė anėn jugore tė Spitalit

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Objekti i Tenderit Rikonstruksion dhe Ndėrtim muri rrethues nė anėn jugore tė Spitalit - financuar nga Tė ardhura dytėsore
Nr. Reference REF-09710-04-27-2017
Vlera / Fondi Limit 3 333 326,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 28-04-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 08-05-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 08-05-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues AVDULI SHPK - EGLAND SHPK - FITORE SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • AVDULI SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 579 059,00
  Data e shpalljes sė fituesit 24-05-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 3 094 871,00
  Data e lidhjes sė kontratės 29-05-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 25 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa. Eshte s'kualifikuar oferta e operatorit ekonomik "DELIA IMPEX" SHPK me nipt K57123001R , per oferte anomalisht te ulet
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit tė fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.23 - Dt.12-06-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.