Open Procurement Albania

Rikonstruksion i ambjenteve tė DSHP Devoll

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėndetit Publik Devoll
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėndetit Publik Devoll
Objekti i Tenderit Rikonstruksion i ambjenteve tė DSHP Devoll - financuar me Fond buxhetor
Nr. Reference REF-12305-05-10-2017
Vlera / Fondi Limit 2 808 455,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 11-05-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 26-05-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 26-05-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues LEKA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • LEKA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 873 226,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 2 247 871,20
  Data e lidhjes sė kontratės 02-08-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 60 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.31 - Dt.07-08-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.