Open Procurement Albania

Zėvendėsimin e linjės 100 mm celik me tubacionin 90 mm HDPE dhe rrjet i brendshėm nė zonėn e ish-stacionit tė trenit tė mallrave nė Sodė.

Institucioni Prokurues SHA Ujėsjellės Kanalizime Vlorė
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vlorė
Objekti i Tenderit Zėvendėsimin e linjės 100 mm celik me tubacionin 90 mm HDPE dhe rrjet i brendshėm nė zonėn e ish-stacionit tė trenit tė mallrave nė Sodė.
Nr. Reference  REF-11102-05-04-2017
Vlera / Fondi Limit 3 098 475,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 05-05-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 17-05-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 17-05-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 30 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Operatori i vetėm pjesėmarrės ne ketė procedure prokurimi, ‘‘AVDULI’’ ShPK me nr.nipti J66703306O, sipas Raportit Pėrmbledhės nr.665 prot., dt.07.06.2017 te KVO-se, miratuar nga Titullari i AK, nuk ėshtė kualifikuar sepse nuk ka mundur te plotėsojė kriteret e pėrcaktuara ne dokumentet standarde te tenderit.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit NR.23 - DT.12-06-2017

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data