Open Procurement Albania

Blerje diesel

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

  • Mungesė konkurrence
  • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Kavaje
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kavajė
Objekti i Tenderit Blerje diesel
Nr. Reference REF-58005-03-23-2018
Vlera / Fondi Limit 2 751 200,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 26-03-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 09-04-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 09-04-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues A & T SHA
Operator Ekonomik Kontraktues
  • A&T
  • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2462324.16666667
    Data e shpalljes sė fituesit 28-05-2018
    Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 2954789
    Data e lidhjes sė kontratės 01-06-2018
    Kohėzgjatja e kontratės
    Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
    Ankesa Nuk ka pasur ankesa
    Arsyeja e Anulimit
    Shėnime
    Transaksione Thesari
  • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
  • Buletini i Prokurimeve Publike
    Njoftimi i Tenderit
    Dokumentat Standarde tė Tenderit
    Shpallja e Fituesit NR.22 - DT.04-06-2018
    Lidhja e Kontratės NR.24 - DT.18-06-2018

    MBĖSHTETĖS
    USAID

    Tė drejtat e Pėrdorimit

    Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data