Open Procurement Albania

Ndėrtim rrjet ujėsjellėsi dhe kanalizime nė zonėn e Lanabregasit, Faza II.

Institucioni Prokurues SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Objekti i Tenderit Ndėrtim rrjet ujėsjellėsi dhe kanalizime nė zonėn e Lanabregasit, Faza II.
Nr. Reference REF-67143-05-04-2018
Vlera / Fondi Limit 64 369 208,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 07-05-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 06-06-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 06-06-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 120 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Arsyet e Anullimit: Bazuar nė Ligjin Nr. 9643, datė 20.11.2006 “Pėr Prokurimin Publik”, i ndryshuar, neni 24, pika 1: a) pėr shkaqe qė dalin jashtė kontrollit tė autoritetit kontraktor dhe tė paparashikueshme nė kohėn e fillimit tė procedurės sė prokurimit, duke respektuar parimet e barazisė dhe tė transparencės, sipas pėrcaktimit nė rregullat e prokurimit publik.
  Informacion shtesė: Gabim materiali tek Kriteret e vecanta per kualifikim.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit NR.19 - DT.14-05-2018

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data