Open Procurement Albania

Verifikimi ne terren i matesave te ujit dhe vulosja e tyre pas verifikimit

Institucioni Prokurues SHA Ujėsjellės Kanalizime Vlorė
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vlorė
Objekti i Tenderit Verifikimi ne terren i matesave te ujit dhe vulosja e tyre pas verifikimit
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 2 000 000,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 03-05-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 09-05-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 09-05-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullohet, pasi ansje nga ofertat e paraqituar nuk ploteson kriteret e kerkuara ne DST
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.17 - Dt.03-05-2016
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data