Open Procurement Albania

Mbikqyrja e punimeve per objektin: Ndertim rrjet ujesjellesi si dhe venia ne pune te investimit te bashkise ne rruget "Hysni Gerdolli",Rruga" Egnatia", Miftar Gerbolli, Avdyl Matoshi, Riza Cuka, Blloku Bon Bosko

Institucioni Prokurues SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Objekti i Tenderit Mbikqyrja e punimeve per objektin: Ndertim rrjet ujesjellesi si dhe venia ne pune te investimit te bashkise ne rruget "Hysni Gerdolli",Rruga" Egnatia", Miftar Gerbolli, Avdyl Matoshi, Riza Cuka, Blloku Bon Bosko
Nr. Reference REF-24820-05-30-2019
Vlera / Fondi Limit 326 580,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 31-05-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 04-07-2019
Data e mbajtjes se tenderit 04-07-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues XH & MILER
ZENIT &CO
Infratech
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Zenit 06 SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 276 337,00
  Data e shpalljes se fituesit 14-08-2019
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 331604.4
  Data e lidhjes se kontrates 21-08-2019
  Kohezgjatja e kontrates 20 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka patur ankesa.
  Të skualifikuar:

  1. “XH&MILER”shpk
  Nuk plotëson kriteret e vendosura ne DTS.

  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per kete Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.35 - Dt.02-09-2019

  MBESHTETES
  USAID

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data