Open Procurement Albania

Loti i shtate: Mbikqyrja e punimeve per objektin: Permiresim Furnizimi me uje Adresa:Rruga'Myslym Keta','Skender Vila'Tirane

Institucioni Prokurues SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Objekti i Tenderit Loti i shtate: Mbikqyrja e punimeve per objektin: Permiresim Furnizimi me uje Adresa:Rruga'Myslym Keta','Skender Vila'Tirane
Nr. Reference REF-46748-12-24-2019
Vlera / Fondi Limit 128 089,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 26-12-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 08-01-2020
Data e mbajtjes sė tenderit 08-01-2020
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues Net-Group Shpk
Novatech Studio Shpk
Rean 95 Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • B-VAAL ENGINEERING
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 118 236,00
  Data e shpalljes sė fituesit 05-02-2020
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 30 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur Ankesa.
  Ėshtė paraqitur ankesė nga operatori ekonomik “Novatech Studio” sh.p.k me Nr.1443 Prot, datė.20.01.2020 tė cilės i ėshtė kthyer pėrgjigje me anė tė shkresė Nr. 1443/1 Prot. Datė 20.01.2020 duke mos e Pranuar ankesėn e paraqitur prej tij.
  1. “Novatech Studio ” Shpk
  Dokumentacioni i paraqitur nga Operatori Ekonomik “Novatech Studio ” shpk, ėshtė i paplotė pasi nuk ka pėrmbushur VKM nr.354 date 11.05.2016 ”Per miratimin e manualit te tarifave per sherbime ne planifikimin te territorit, projektim, mbikeqyrje dhe kolaudim” si dhe udhezimin e Agjencise Prokurimit Publik date 25.07.2017, prot 5585 ”Rekomandim mbi menyren e percaktimit te tarifave minimale te specifikuara ne Vendimin e Keshillit te Ministrave nr.354,date 11.05.2016” Per miratimin e manualit te tarifave per sherbime ne planifikimin te territorit, projektim, mbikeqyrje dhe kolaudim”.

  2. Operatori Ekonomik “REAN” Shpk
  Nuk plotėson kriteret e veēanta tė kualifikimit mbi punėsimin mesatar tė punonjėsve i cili nė kėtė rast duhet tė kishte jo mė pak se 20 punonjės konform paragrafit (Nėse operatori ekonomik oferton per lote te vecanta, nr.i punonjėsve duhet ti korrespondojė numrit tė punonjėsve tė kėrkuar nė lotin qė oferton, ose shumes se loteve qe oferton).
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data