Open Procurement Albania

Blerje karbon aktiv per UKT sh.a

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Institucioni Prokurues SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Objekti i Tenderit Blerje karbon aktiv per UKT sh.a
Nr. Reference REF-53188-03-06-2020
Vlera / Fondi Limit 41 387 500,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 09-03-2020
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 01-04-2020
Data e mbajtjes sė tenderit 01-04-2020
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues Atlantik 3
Power Industries
W.Center shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • W.Center SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 235 Leken/Njesi
  Data e shpalljes sė fituesit 30-04-2020
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 Muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar operatorėt ekonomikė te mėposhtėm:
  1. Atlantik 3, per arsyet e meposhtme:
  a. Nuk ka paraqitur nė sistemin elektronik ofertėn ekonomike dhe dokumentacionin e plotė ligjor e teknik tė kėrkuar nė Shtojcėn e DT.
  2.Power Industries, per arsyet e meposhtme:
  a. oferta e paraqitur nga operatori ekonomik Power Industries sh.p.k ėshtė nė kushtet e Ofertės Anomalisht tė Ulėt.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data