Open Procurement Albania

Hipoklorit Natriumi (i Lengeshem) per vitin 2016

Institucioni Prokurues SHA Ujėsjellės Kanalizime Belsh
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Belsh
Objekti i Tenderit Hipoklorit Natriumi (i Lengeshem) per vitin 2016
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 197 400,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Blerje me Vlerė tė Vogėl
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 25-10-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues DIMEX
Operator Ekonomik Kontraktues
 • DIMEX
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 159 800,00
  Data e shpalljes sė fituesit 26-10-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 191760
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Blerje e tre pompave zhytese per Sektorin e Kanalizimeve, viti 2019

  Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

  • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
  • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

  Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Vlore
  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vlorė
  Objekti i Tenderit Blerje e tre pompave zhytese per Sektorin e Kanalizimeve, viti 2019
  Nr. Reference REF-09282-02-19-2019
  Vlera / Fondi Limit 6 050 000,00
  Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
  Data e Njoftimit tė Tenderit 20-02-2019
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 04-03-2019
  Data e mbajtjes sė tenderit 04-03-2019
  Nr. i Operatorėve Konkurues 7
  Operatorė Konkurues 2Z Konstruksion
  A.91
  Ilva Elektrik
  Ligus
  Novamat
  Rad Okej
  Ste-La 2000
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • STE-LA 2000 SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 5 730 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 26-04-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 2 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur ankesa.
  Ka marrė pėrgjigje respektivisht nė datat: 27.03.2019, 09.04.2019,10.04.2019.

  1. ‘‘Ilva Elektrik” shpk :
  • Per shkak te mangesise ne dokumentacionin e kerkuar ne DST.

  2. ‘‘Rad-Okej” sh.p.k :
  • Per shkak te mangesise ne dokumentacionin e kerkuar ne DST.

  3. ‘‘Ligus’ shpk :
  • Per shkak te mangesise ne dokumentacionin e kerkuar ne DST.

  4. ‘‘2Z Konstruksion’’ sh.p.k :
  Per shkak te mangesise ne dokumentacionin e kerkuar ne DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data