Open Procurement Albania

Rikonstruksion i ujesjellesit ne fund te Fshatit Gril ne Gruemire

Institucioni Prokurues SHA Ujėsjellės Kanalizme Fshat Shkodėr
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Lushnje
Objekti i Tenderit Rikonstruksion i ujesjellesit ne fund te Fshatit Gril ne Gruemire
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 216 172,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Blerje me Vlerė tė Vogėl
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 25-10-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues "KONSTRUKSION 04"
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KONSTRUKSION 04 SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 150 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 26-10-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 180000
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Blerje percina alumini, rondele, bullona e materiale te ndryshme

  Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

  • Mungesė konkurrence
  • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

  Institucioni Prokurues ECO Tirana
  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
  Objekti i Tenderit Blerje percina alumini, rondele, bullona e materiale te ndryshme
  Nr. Reference REF-11041-02-27-2019
  Vlera / Fondi Limit 2 675 800,00
  Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
  Data e Njoftimit tė Tenderit 28-02-2019
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 11-03-2019
  Data e mbajtjes sė tenderit 11-03-2019
  Nr. i Operatorėve Konkurues 1
  Operatorė Konkurues Sinani Trading
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk)
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 665 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 27-03-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 3198000
  Data e lidhjes sė kontratės 28-03-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.14 - Dt.08-04-2019

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data