Open Procurement Albania

Mirembajtja e sistemit financiar menaxherial SAP

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

Institucioni Prokurues Operatori i Shperndarjes se Energjise Elektrike
Autoritet Prokurues Operatori i Shperndarjes se Energjise Elektrike
Objekti i Tenderit Mirembajtja e sistemit financiar menaxherial SAP
Nr. Reference REF-24779-05-30-2019
Vlera / Fondi Limit 12 780 000,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 31-05-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 24-06-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 24-06-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues S-SYSTEMS
Operator Ekonomik Kontraktues
 • S-SYSTEMS
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 12 780 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 18-07-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 15336000
  Data e lidhjes sė kontratės 14-08-2019
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi_i_Fituesit app.docx
  Shtojce per modifikimin e dokumentave e sakte.docx
  Njoftimi_i_Kontrates - Copy.docx
  PROCEDURĖ_E_HAPUR_SHĖRBIME (2) - Copy.docx
  Formulari i kontrates se nenshkruar.docx
  PROCEDURĖ_E_HAPUR_SHĖRBIME (2) - Copy.docx
  Shtojce per modifikimin e dokumentave e sakte.docx

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data