Open Procurement Albania

Blerje Hibrid Mail

Institucioni Prokurues Sh.A Posta Shqiptare
Autoritet Prokurues Sh.A Posta Shqiptare
Objekti i Tenderit Blerje Hibrid Mail
Nr. Reference REF-33803-08-19-2019
Vlera / Fondi Limit 175 122 533,50
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 20-08-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 13-09-2019
Data e mbajtjes se tenderit 13-09-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues Sinteza CO
Elektrosek
Albdesign PSP
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SINTEZA CO SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 174 715 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 12-12-2019
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 209658000
  Data e lidhjes se kontrates 24-01-2020
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar ofertuesit e mëposhtem:

  1. Operatori “Elektrosek” sh.p.k :
  Nuk ka paraqitur ofertë ekonomike dhe asnjë dokumentacion tjetër ligjor, ekonomik apo teknik.

  2. Operatori “Albdesign PSP” sh.p.k. :
  Nuk ka paraqitur ofertë ekonomike dhe asnjë dokumentacion tjetër ligjor, ekonomik apo teknik.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per kete Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i kontrates HYBRID MAIL.doc
  DOKUMENTA TENDERI HYBID MAIL.doc
  Shpallja e Fituesit

  MBESHTETES
  USAID

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data