Open Procurement Albania

Sherbim GPS per mjetet

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

Institucioni Prokurues Operatori i Shperndarjes se Energjise Elektrike
Autoritet Prokurues Operatori i Shperndarjes se Energjise Elektrike
Objekti i Tenderit Sherbim GPS per mjetet
Nr. Reference REF-54890-03-25-2020
Vlera / Fondi Limit 3 318 000,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 26-03-2020
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 07-04-2020
Data e mbajtjes sė tenderit 07-04-2020
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues A-T-D - ALBANIAN TECHNOLOGY DISTRIBUTION
Operator Ekonomik Kontraktues
 • A-T-D - ALBANIAN TECHNOLOGY DISTRIBUTION
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 080 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 17-04-2020
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 3696000
  Data e lidhjes sė kontratės 27-04-2020
  Kohėzgjatja e kontratės Instalimi i pajisjeve GPS, duhet te kryhet brenda 5 diteve nga nenshkrimi i kontrates. Afati i ofrimit te sherbimit 12 muaj nga dita e perfundimit te instalimit te pajisjeve.
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data