Open Procurement Albania

Blerje SMS

Institucioni Prokurues Sh.A Posta Shqiptare
Autoritet Prokurues Sh.A Posta Shqiptare
Objekti i Tenderit Blerje SMS
Nr. Reference REF-54993-03-26-2020
Vlera / Fondi Limit 2 469 000,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 27-03-2020
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 14-04-2020
Data e mbajtjes sė tenderit 14-04-2020
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Image & Communications Development
Albtelekom
Operator Ekonomik Kontraktues
 • IMAGE & COMMUNICATIONS DEVELOPMENT
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 400 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 28-04-2020
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės Afati i shėrbimit pėr blerjen e SMS-ve do tė jetė 12 (dymbėdhjetė) muaj kalendarikė.
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Eshtė skualifikuar ofertuesi i mėposhtėm:
  1.Operatori Ekonomik “Albtelekom” sh.p.k:
  Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike tė rregulltė si dhe nuk ka paraqitur tė plotė dokumentacion tjetėr ligjor, ekonomik dhe teknik.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data