Open Procurement Albania

Rikostruksion i rrjetit TU me ABC dhe disa linja elektrike TM/TU ne zonat e pergjegjesise respektive fideri 1,2,3 N/Stacioni Cerruje, Gjinar, Lin dhe Broshke

Institucioni Prokurues Drejtoria Rajonale e OSSH Elbasan
Autoritet Prokurues Operatori I Sistemit te Shperndarjes (OSSH)
Objekti i Tenderit Rikostruksion i rrjetit TU me ABC dhe disa linja elektrike TM/TU ne zonat e pergjegjesise respektive fideri 1,2,3 N/Stacioni Cerruje, Gjinar, Lin dhe Broshke
Nr. Reference REF-79019-11-17-2020
Vlera / Fondi Limit 114 976 134,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 18-11-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 18-12-2020
Data e mbajtjes se tenderit 18-12-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 180 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data