Open Procurement Albania

Rikonstruksion nga ana ndertimore e disa kabinave tip Box dhe muratore te fidrave 20 Kv Shkoder

Institucioni Prokurues Drejtoria Rajonale e OSSH Shkoder
Autoritet Prokurues Operatori I Sistemit te Shperndarjes (OSSH)
Objekti i Tenderit Rikonstruksion nga ana ndertimore e disa kabinave tip Box dhe muratore te fidrave 20 Kv Shkoder
Nr. Reference REF-82427-12-16-2020
Vlera / Fondi Limit 32 858 996,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 17-12-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 18-01-2021
Data e mbajtjes se tenderit 18-01-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues “GYSI sh.p.k
“MICULI” sh.p.k. & “STERKAJ” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Miculi " SH.P.K - Sterkaj sh.p.k
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 32,532,233
  Data e shpalljes se fituesit 17-02-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 45 DITE
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Miculi " SH.P.K viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Miculi " SH.P.K viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Miculi " SH.P.K viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Miculi " SH.P.K viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Sterkaj sh.p.k viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Sterkaj sh.p.k viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Sterkaj sh.p.k viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Sterkaj sh.p.k viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data