Open Procurement Albania

Rikonstruksioni i linjes furnizuese ne depon Nr.3 Arapaj, Rr. “Shkolla Arapaj”, Njėsia Adm. Rrashbull

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

  • Anullimi i Tenderit dy ose mė shumė herė
  • Anullimi i Tenderit dy ose mė shumė herė

Institucioni Prokurues SHA Ujėsjellės Kanalizime Durrės
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Durrės
Objekti i Tenderit Rikonstruksioni i linjes furnizuese ne depon Nr.3 Arapaj, Rr. “Shkolla Arapaj”, Njėsia Adm. Rrashbull, Bashkia Durrės
Nr. Reference REF-20251-07-11-2017
Vlera / Fondi Limit 10 550 846,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 12-07-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 16-08-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 16-08-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues ALEN -CO SHPK
EGLAND SHPK
KUPA SHPK & ALKO IMPEX General Construksion SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
  • KUPA SHPK - ALKO IMPEX General Construksion SHPK
  • Oferta fituese Lekė pa TVSH 10 358 618,00
    Data e shpalljes sė fituesit 06-09-2017
    Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
    Data e lidhjes sė kontratės
    Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
    Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
    Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
    Jane skualifikuar operatorėt ekonomik :
    1. “ ALEN - CO” Sh.p.k
    Nuk ka dorezuar asnje dokument sipas kritereve te vendosura ne DST.
    2. “EGLAND” Sh.p.k
    Nuk permbush Kriteret e vecanta te kualifikimit:
    Pika 2. b) Licenca N.P. 2 – C dhe c) Licenca N.P. 12 – C
    Arsyeja e Anulimit
    Shėnime
    Transaksione Thesari
  • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor- Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
  • Buletini i Prokurimeve Publike
    Njoftimi i Tenderit
    Shpallja e Fituesit NR.36 - DT.11-09-2017
    Lidhja e Kontratės NR.37 - DT.18-09-2017

    Rikonstruksioni i linjės furnizuese nė depon Nr.3 Arapaj, Rr. “Shkolla Arapaj”, Njėsia Adm. Rrashbull, Bashkia Durrės

    Institucioni Prokurues SHA Ujėsjellės Kanalizime Durrės
    Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Durrės
    Objekti i Tenderit Rikonstruksioni i linjės furnizuese nė depon Nr.3 Arapaj, Rr. “Shkolla Arapaj”, Njėsia Adm. Rrashbull, Bashkia Durrės
    Nr. Reference REF-15367-05-29-2017
    Vlera / Fondi Limit 10 550 846,00
    Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
    Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
    Statusi i Tenderit Rishpallje e Anuluar
    Data e Njoftimit tė Tenderit 30-05-2017
    Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 21-06-2017
    Data e mbajtjes sė tenderit 21-06-2017
    Nr. i Operatorėve Konkurues
    Operatorė Konkurues
    Operator Ekonomik Kontraktues
  • Oferta fituese Lekė pa TVSH
    Data e shpalljes sė fituesit
    Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
    Data e lidhjes sė kontratės
    Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
    Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
    Ankesa
    Arsyeja e Anulimit Anullohet per arsye se bashkimi i operatorėve ekonomike pjesemarres “Kupa”sh.p.k dhe “Alko-Impex” sh.p.k ,nė fazėn e dorėzimit tė ofertave nuk I pėrmbushi kriteret e pėrcaktuara nė DST, konkretisht; Kapacitetin teknik,Pika 5.
    Shėnime
    Transaksione Thesari
  • Buletini i Prokurimeve Publike
    Njoftimi i Tenderit
    Dokumentat Standarde tė Tenderit
    Shpallja e Fituesit
    Lidhja e Kontratės
    Anulimi i Tenderit NR.28 - DT.17-07-2017

    Rikonstruksioni i linjės furnizuese nė depon Nr.3 Arapaj, Rr. “Shkolla Arapaj”, Njėsia Adm. Rrashbull, Bashkia Durrės

    Institucioni Prokurues SHA Ujėsjellės Kanalizime Durrės
    Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Durrės
    Objekti i Tenderit Rikonstruksioni i linjės furnizuese nė depon Nr.3 Arapaj, Rr. “Shkolla Arapaj”, Njėsia Adm. Rrashbull, Bashkia Durrės
    Nr. Reference REF-02816-04-05-2017
    Vlera / Fondi Limit 10 550 846,00
    Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
    Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
    Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
    Data e Njoftimit tė Tenderit 06-04-2017
    Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 28-04-2017
    Data e mbajtjes sė tenderit 28-04-2017
    Nr. i Operatorėve Konkurues
    Operatorė Konkurues
    Operator Ekonomik Kontraktues
  • Oferta fituese Lekė pa TVSH
    Data e shpalljes sė fituesit
    Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
    Data e lidhjes sė kontratės
    Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
    Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
    Ankesa
    Arsyeja e Anulimit Anullohet per arsye se operatori ekonomik pjesėmarrės nė fazėn e dorėzimit tė ofertave nuk I pėrmbushi kriteret e pėrcaktuara nė DST
    Shėnime
    Transaksione Thesari
  • Buletini i Prokurimeve Publike
    Njoftimi i Tenderit
    Dokumentat Standarde tė Tenderit
    Shpallja e Fituesit
    Lidhja e Kontratės
    Anulimi i Tenderit NR.20 - DT.22-05-2017

    MBĖSHTETĖS
    USAID

    Tė drejtat e Pėrdorimit

    Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data