Open Procurement Albania

“Botime, printime dhe materiale shtypshkrimi”, për Ministrine e Arsimit, dhe Sportit

Autoritet Prokurues Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara
Institucion Kontraktues Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara
Objekti i Tenderit “Botime, printime dhe materiale shtypshkrimi”, për Ministrine e Arsimit, dhe Sportit
Nr. Reference REF-31281-05-31-2022
Vlera / Fondi Limit 9 101 873,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 01-06-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 13-06-2022
Data e mbajtjes se tenderit 13-06-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 7
Operatore Konkurues 1. “ADEL CO” SHPK
2. “ALBDESIGN PSP” SHPK
3. “DYNAMICX GROUP” SHPK
4. “INPRESS” SHPK
5. “KRISTALINA-KH” SHPK
6. “ONUFRI” SHPK
7. “RAMA-GRAF” SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Inpress
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 7 208 403,00
  Data e shpalljes se fituesit 24-06-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 Muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. “DYNAMICX GROUP” SHPK, për këto arsye:
  - nuk ka paraqitur asnje nga dokumentet e kerkuara ne DST. Nuk ka paraqitur oferte ekonomike.
  2. “KRISTALINA-KH” SHPK, për këto arsye:
  - nuk plotëson pikën 1 seksioni 2.2 “Kapaciteti ekonomik dhe financiar”, pasi nuk ka paraqitur vertetim per xhiron vjetore per vitet financiare (2019, 2020 dhe 2021).
  3. “ONUFRI” SHPK, për këto arsye:
  - nuk plotëson pikën 1 seksioni 2.2 “Kapaciteti ekonomik dhe financiar”, pasi nuk ka paraqitur vertetim per xhiron vjetore per vitet financiare (2019, 2020 dhe 2021).
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara REF-31281-05-31-2022
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data