Open Procurement Albania

“Riparim dhe mirëmbajtje automjetesh për Drejtorinë e Përgjithshme të Metrologjisë”

Autoritet Prokurues Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara
Institucion Kontraktues Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara
Objekti i Tenderit “Riparim dhe mirëmbajtje automjetesh për Drejtorinë e Përgjithshme të Metrologjisë”
Nr. Reference REF-31627-06-02-2022
Vlera / Fondi Limit 3 101 848,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 03-06-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 13-06-2022
Data e mbajtjes se tenderit 13-06-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues 1. “ALSTEZO” SH.A
2. “KADIU SH.A” SH.A
3. “VILNIK MOTORS” SH.A
4. “AUTO MANOKU SERVIS” SH.A
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ALSTEZO
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 299 450,00
  Data e shpalljes se fituesit 24-06-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 24 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. KADIU SH.A” SH.A, për këto arsye:
  - nuk plotëson pikën 1 germa g), të Kritereve të Pergjithshme të Kualifikimit, pasi rezulton se, e ushtron aktivitetin e tij ne shkelje te legjislacionit te punes.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALSTEZO viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALSTEZO viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALSTEZO viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALSTEZO viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara REF-31627-06-02-2022
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data