Open Procurement Albania

Shtim trakti tretë në N.Stacionin Kombinat

Institucioni Prokurues Operatori i Sistemit te Transmetimit OST
Autoritet Prokurues Operatori i Sistemit te Transmetimit OST
Objekti i Tenderit Shtim trakti tretë në N.Stacionin Kombinat
Nr. Reference REF-79325-09-08-2023
Vlera / Fondi Limit 53 885 462,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 11-09-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 26-09-2023
Data e mbajtjes se tenderit 26-09-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “HTM” sh.p.k
2. “ENCOAL” sh.p.k.
Operator Ekonomik Kontraktues
 • HTM
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 49 134 792,00
  Data e shpalljes se fituesit 10-10-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 58961751
  Data e lidhjes se kontrates 23-10-2023
  Kohezgjatja e kontrates 12 (dymbëdhjetë) muaj nga hyrja në fuqi e kontratës.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Buletini i Lidhjes se Kontrates:Buletini Nr. 89 datë 30 Tetor 2023
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Procesverbal" Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim "
  SLD1
  SLD2
  Planimetria 1
  Planimetria 2

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data