Open Procurement Albania

Bilete avioni Tirane-Sofie-Tirane

Institucioni Prokurues Operatori i Sistemit te Transmetimit OST
Autoritet Prokurues Operatori i Sistemit te Transmetimit OST
Objekti i Tenderit Bilete avioni Tirane-Sofie-Tirane
Nr. Reference REF-79545-09-11-2023
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Blerje Dinamike
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 11-09-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 12-09-2023
Data e mbajtjes se tenderit 12-09-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KELVIN TRAVEL
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 45 900,00
  Data e shpalljes se fituesit 12-09-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Procesverbal" Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim "

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data