Open Procurement Albania

Blerje Rroba Pune per vitin 2023

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Institucioni Prokurues SHA UJESELLES KANALIZIME VLORE
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vlorë
Objekti i Tenderit Blerje Rroba Pune per vitin 2023
Nr. Reference REF-75883-07-25-2023
Vlera / Fondi Limit 2 637 630,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 26-07-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 09-08-2023
Data e mbajtjes se tenderit 09-08-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 6
Operatore Konkurues 1. AMEL - E. Z
2. Bledi Loçi
3. GENTIAN SADIKU
4. JOSH’S TEX
5. MIFEEL
6. SOFIA MYFTARI
Operator Ekonomik Kontraktues
 • GENTIAN SADIKU
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 343 700,00
  Data e shpalljes se fituesit 12-09-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 2812440
  Data e lidhjes se kontrates 22-09-2023
  Kohezgjatja e kontrates Nga data e nënshkrimit të kontratës deri në ezaurimin total të fondit limit te parashikuar ne regjistrin e parashikuar ne baze te kerkesave te sektoreve te SHA Kanalizime Vlore e cila eshte 45 dite .
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Jane skualifikuar operatoret ekonomike te meposhtem:
  1. AMEL E. Z, per arsyea:
  -Nuk ka paraqitur dokumentacionit tekniko ligjor

  2. MIFEEL, per arsye:
  -Eshte terhequr nga gara e procedures se prokurimit
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Njoftuar lidhja e kontrates ne Buletinin Nr. 82 datë 2 Tetor 2023
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GENTIAN SADIKU viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GENTIAN SADIKU viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GENTIAN SADIKU viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GENTIAN SADIKU viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Grafiku i Levrimit te Mallit

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data