Open Procurement Albania

Blerje Materiale Elektrike per vitin 2022

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Vlore
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vlorë
Objekti i Tenderit Blerje Materiale Elektrike per vitin 2022
Nr. Reference REF-41579-09-13-2022
Vlera / Fondi Limit 1 189 400,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 14-09-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 26-09-2022
Data e mbajtjes se tenderit 26-09-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1-DOKSANI –G
2- ASI-2A
Operator Ekonomik Kontraktues
 • DOKSANI-G SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 173 980,00
  Data e shpalljes se fituesit 10-10-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Nga data e nënshkrimit të kontratës deri 30 dite sipas grafikut te ak
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Eshte skualifikuar operatori ekonomik i meposhtem:
  -ASI – 2A CO, per arsye:
  - nuk ka paraqitur shtojcen 7 te deklarates sipas udhezimeve te APP-se .Nr 160/2020 te prokurimeve Publike .
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per DOKSANI-G SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per DOKSANI-G SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per DOKSANI-G SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per DOKSANI-G SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data