Open Procurement Albania

Loti 2: “Trajnimi dhe certifkimi i personelit për mbrojtjen ndaj zjarrit”

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Institucioni Prokurues Albanian Gas Service Company Sh.a
Autoritet Prokurues Albanian Gas Service Company Sh.a
Objekti i Tenderit Loti 2: “Trajnimi dhe certifkimi i personelit për mbrojtjen ndaj zjarrit”
Nr. Reference REF-51047-11-23-2022
Vlera / Fondi Limit 1 317 713,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 24-11-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 05-12-2022
Data e mbajtjes se tenderit 05-12-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1.“Mbrojtja dhe shpëtimi nga zjarri” shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MBROJTJA DHE SHPËTIMI NGA ZJARRI
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 080 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 15-12-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Deri në datën 31.12.2023 duke filluar nga data e nënshkrimit të marrëveshjes kuadër
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Formulari i njoftimit te operatorit ekonomik te suksesshem ne Marreveshjen Kuader

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data