Open Procurement Albania

HR& Payroll për listëpagesat

Institucioni Prokurues SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Objekti i Tenderit HR& Payroll për listëpagesat
Nr. Reference REF-55631-01-04-2023
Vlera / Fondi Limit 6 900 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 05-01-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 18-01-2023
Data e mbajtjes se tenderit 18-01-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. “BNT ELECTRONICS” sh.p.k
2. BOE “EV ENGINERING SH.P.K& TETRA PRO”
3. “PRIMUS ALBANIA” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • BNT ELECTRONIC'S
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 5 520 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 13-03-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 6624000
  Data e lidhjes se kontrates 18-04-2023
  Kohezgjatja e kontrates 30 dite nga data e nënshkrimit të kontratës.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankues.

  Jane skualifikuar operatoret ekonomike te meposhtem:
  1. BOE EV ENGINERING SH.P.K dhe TETRA PRO, per arsye:
  -Nuk kane percaktuar perqindjen ne kontraten e e bashkepunimit
  3. PRIMUS ALBANIA sh.p.k, per arsye:

  -Nuk ploteson piken 2.3 te kapaciteteve teknike , pasi nuk provon pervojen e meparshme te mallrave te ngjashme
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per BNT ELECTRONIC'S viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per BNT ELECTRONIC'S viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per BNT ELECTRONIC'S viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per BNT ELECTRONIC'S viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 36 datë 24 Prill 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data