Open Procurement Albania

Sinjalistikë vertikale (Tabela, tuba e atrecatura)

Institucioni Prokurues Drejtoria e Përgjithshme e Rrugeve dhe Ndriçimit Publik Tiranë
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Objekti i Tenderit Sinjalistikë vertikale (Tabela, tuba e atrecatura)
Nr. Reference REF-58205-02-07-2023
Vlera / Fondi Limit 22 334 717,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 08-02-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 03-03-2023
Data e mbajtjes se tenderit 03-03-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Nga lidhja e kontratës/ kontratave deri në plotësimin e nevojave të autoritetit kontraktor sipas kërkesës, në bazë të marrëveshjes kuadër.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Ka pasur ankesa nga:Sings Road Safety Solutions SHPK, per arsye: Shfuqizimi i vendimit te autoritetit kontraktor ne lidhje me anullimin e procedures se prokurimit
  Arsyeja e Anulimit Bazuar në Ligjin Nr. 162/2020, datë 23.12.2020 "Për Prokurimin Publik", Neni 98, pika 1: c) konstaton se dokumentet e tenderit përmbajnë gabime ose mangësi të rëndësishme.
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit Buletini Nr. 30 datë 3 Prill 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formular Ankimimi Nr. 726/ 2

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data