Open Procurement Albania

Vegla pune + Uniforma

Institucioni Prokurues Ndermarrja e Pasurive Publike Lushnje
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Lushnje
Objekti i Tenderit Vegla pune + Uniforma
Nr. Reference REF-57720-02-01-2023
Vlera / Fondi Limit 1 333 267,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 02-02-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 15-02-2023
Data e mbajtjes se tenderit 15-02-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 5
Operatore Konkurues 1.“AMEL-E.Z” sh.p.k
2. “ARTEO 2018” sh.p.k
3. “FREDI ELECTRONIC” sh.p.k
4. “Naim Hysi” PF
5. “SARK” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • AMEL - E. Z
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 199 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 22-02-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1438800
  Data e lidhjes se kontrates 09-03-2023
  Kohezgjatja e kontrates 20 ditë nga data e nënshkrimit të kontratës.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per AMEL - E. Z viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per AMEL - E. Z viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per AMEL - E. Z viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per AMEL - E. Z viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 24 datë 13 Mars 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data