Open Procurement Albania

Fshesa fryrese,thithese,karoca dorre,matrapik,Total station trimble

Institucioni Prokurues Drejtoria e Pergjithshme e Pastrimit dhe Gjelberimit Tirane
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Objekti i Tenderit Fshesa fryrese,thithese,karoca dorre,matrapik,Total station trimble
Nr. Reference REF-59938-02-22-2023
Vlera / Fondi Limit 6 000 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 23-02-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 06-03-2023
Data e mbajtjes se tenderit 06-03-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. BOA SORTE shpk
2. ADENIS KASTRATI P.F
Operator Ekonomik Kontraktues
 • BOA SORTE
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 5 974 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 09-03-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 7168800
  Data e lidhjes se kontrates 21-03-2023
  Kohezgjatja e kontrates 10 dite nga data e lidhjes se kontrates.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Eshte skualifikuar operatori ekonomik i meposhtem:
  1. ADENIS KASTRATI P.F, per arsye:
  -Nuk ploteson shtojcen 6, pasi nuk ka paraqitur mostrat e artikujve qe prokurohen
  -Nuk ploteson piken 2.3.3, te Kapacitetit Teknik, pasi nuk ka paraqitur katalogun origjinal te prodhuesit ose kopje te noterizuara te perkthyer ne gjuhen shqipe me te dhenat tenike
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 28 datë 27 Mars 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data