Open Procurement Albania

F.V. blerje gomash

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Institucioni Prokurues Agjencia e Sherbimeve Publike Elbasan
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Elbasan
Objekti i Tenderit F.V. blerje gomash
Nr. Reference REF-59462-02-17-2023
Vlera / Fondi Limit 2 076 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 20-02-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 02-03-2023
Data e mbajtjes se tenderit 02-03-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1. “AUTO KRASNIQI” sh.p.k.
Operator Ekonomik Kontraktues
 • AUTO KRASNIQI shpk
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 063 760,00
  Data e shpalljes se fituesit 10-03-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 2476512
  Data e lidhjes se kontrates 20-03-2023
  Kohezgjatja e kontrates Nga data e lidhjes se kontrates deri ne 31.12.2023.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 28 datë 27 Mars 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data