Open Procurement Albania

Shërbim siguracion makinash

Institucioni Prokurues SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Objekti i Tenderit Shërbim siguracion makinash
Nr. Reference REF-62748-03-16-2023
Vlera / Fondi Limit 4 500 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 17-03-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 28-03-2023
Data e mbajtjes se tenderit 28-03-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Kohëzgjatja 12 muaj. Afati i realizimit të shërbimit : Pajisja me siguracione me TPL do të behët në momentin që automjetit i ka mbaruar afati i sigurimit për vitin 2023 me afat 12 muaj.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Kjo procedure anullohet për arsye se asnjë nga ofertat e paraqitura nuk është në përputhje me dokumentat standarte të tenderit, dokumenta keto të kërkuara nga Autoriteti kontraktor
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit Buletini Nr. 32 datë 11 Prill 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data