Open Procurement Albania

Blerje kontenier dhe kosha metalik per mbetjet urbane

Institucioni Prokurues Ndermarja e Pastrimit Fier
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Fier
Objekti i Tenderit Blerje kontenier dhe kosha metalik per mbetjet urbane
Nr. Reference REF-65213-04-06-2023
Vlera / Fondi Limit 16 000 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 07-04-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 25-04-2023
Data e mbajtjes se tenderit 25-04-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 8
Operatore Konkurues 1. “TIMAC” shpk
2. “POWER INDUSTRIES” shpk,
3. “NGRACAN 1934” shpk,
4. “ARTEO 2018” shpk
5. “SPARKLE 32” shpk
6. “TIRES-R” shpk
7. “LUAR Bros” shpk
8. “KOMBI INVEST” shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • "TIMAC” SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 13 700 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 24-05-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Jo më vonë se 30 (tridhjetë) ditë nga nënshkrimi i kontratës.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Specifikime Teknike per Kosha Metalik
  Specifikime Teknike per Kontenieret
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data