Open Procurement Albania

”Mbilartësimi i mbrojtjes lumore përballë tuneleve të shkarkimit dhe sistemimi i sheshit pranë magazines së re”

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Institucioni Prokurues Njesia e Prodhimit HEC Fierze
Autoritet Prokurues Njesia e Prodhimit HEC Fierze
Objekti i Tenderit ”Mbilartësimi i mbrojtjes lumore përballë tuneleve të shkarkimit dhe sistemimi i sheshit pranë magazines së re”
Nr. Reference REF-67039-04-25-2023
Vlera / Fondi Limit 98 000 000,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 26-04-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 17-05-2023
Data e mbajtjes se tenderit 17-05-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1.BOE JUNIK sh.p.k & STUDIO PRIVATE PROJEKTIMESH STUDIMESH MONITORIMESH ARBI sh.p.k & Eidon-Grup sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • JUNIK sh.p.k - STUDIO PRIVATE PROJEKTIMESH STUDIMESH MONITORIMESH ARBI sh.p.k - Eidon-Grup sh.p.k
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 95 231 690,00
  Data e shpalljes se fituesit 23-05-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 114278028
  Data e lidhjes se kontrates 25-05-2023
  Kohezgjatja e kontrates 9 Muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Buletini i Lidhjes se Kontrates: Buletini Nr. 51 datë 5 Qershor 2023
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per JUNIK sh.p.k viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per JUNIK sh.p.k viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per JUNIK sh.p.k viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per JUNIK sh.p.k viti 2019-2020

 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Procesverbal" Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim "
  Detyre Projektimi

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data